תכשירי שיזוף עצמי

טופ סאן גאה להציג לרשות לקוחותיה מגוון רחב של תכשירי שיזוף עצמי לשיזוף קל, מהיר ונוח.

כולנו הולכים לים על מנת להשתזף ולתפוס צבע, השיזוף גורם לנו להרגיש בריאים, חזקים, יפים ועם ביטחון עצמי גבוה יותר.

מי שלא יכול או לא רוצה ללכת לים ואין לו זמן ללכת למכונת השיזוף כי לוקח בערך שבועיים לקבל את הצבע הכי יפה בעולם מצאנו עבורו פיתרון.

אנו מציגים לרשותכם תכשירי שיזוף עצמי אשר תוכלו להשתמש בהם בבית ותוך שניות בודדות כבר תוכלו לראות תוצאות של גוון שיזוף מהמם.

תכשירי השיזוף העצמי מגיעים כספריי שיזוף לאזור הפנים והדקולטה, קרם שיזוף לרגליים או מוס שיזוף שמתאים לכל הגוף ונמרח בעזרת כפפה ייעודית לכך, מעולם לא קיבלתם גוון שיזוף יפה כל כך תוך מספר שניות שמחזיק לכמה ימים.

טיפים יתרונות ושימושים

שיזוף עמוק, אחיד ומחמיא, הנו חלק בלתי נפרד ממראה חטוב, צעיר ונחשק, כשכיום, לאור המודעות לסכנות הבריאותיות בחשיפה ממושכת לקרני השמש, רבים מחפשים דרכים אלטרנטיביות להשתזף.

לצד מכונות השיזוף, תכשירי השיזוף העצמי הולכים וצוברים פופולאריות עצומה, מאחר והם מאפשרים להגיע לגוון הרצוי בנוחות של הבית ומבלי להידרש לחכות במכונת השיזוף או לבזבז זמן על נסיעה למכון היופי.

חברת טופ סאן, הוותיקה בתחומה ופועלת מאז שנת 2000 עם שמונה חברות מובחרות למוצרי שיזוף מרחבי העולם.

כיצד לדעת איזה תכשיר לבחור?

על מה לדעת רצוי להמליץ ללקוחות המכון שלכם, ובאילו תכשירים וחברות מומלץ לבחור, בחברת טופ סאן ממליצים לכם לפנות ולקבל ייעוץ מקיף בהתאמה אישית.

חלק קטן מהיתרונות

  • שימוש קל בהתזה בתוך שניות.
  • גוון כהה, שמתאים למי שמעוניין בשיזוף נפלא (קיימים כמה גוונים).
  • מותאמים במיוחד לשימוש באזור הגוף הנדרש על מנת להעמיק את התוצאות הטובות ביותר
  • התכשיר מועשר במרכיבי לחות השומרים על העור ומוענים את התייבשותו.

שיזוף ללא שמש – הדרך הבטוחה להשתזף

הקרמים השונים מאפשרים לעור ליהנות משיזוף מהיר בלי שנצטרך לשהות תחת קרני השמש.

זה קורה בזכות חומר שנקרא "דה הידרוקסי אצטון", חומר שמעניק לעור מגע שזוף למשך מספר ימים, כאשר הוא בא איתו במגע.

הקרמים לשיזוף מתאימים לכל הגילאים, כאשר מי שמעוניין בשיזוף מהיר יותר, יצטרף להוסיף לשימוש בקרמים גם ברונזרים למיניהם, שמעניקים לעור מראה שזוף תוך זמן קצר יותר, וניתן להסירם בקלות.

ההמלצה היא, שהחל מגיל ארבעים יש להשתמש בתכשירים שיש בהם אחוז גבוה יותר של "דה הידרוקסי אצטון", על מנת שהעור לא יתבייש ויישאר לח.

חשוב מאוד לדעת, כאשר אתם רוכשים קרם שיזוף, יש להתאים אותו לצבע העור וסוג העור שלכם וכן יש לוודא שהוא מעניק לכם את הגוון בו אתם מעוניינים.

אומנם כל קרם שיזוף ניתן להסיר עם זאת, לא תרצו להשתמש בקרם שאינו מתאים לעורכם.

לסיכום, כפי שניתן לראות, לקרמים לשיזוף עצמי יש שני יתרונות מובהקים על פני שיזוף בשמש, הם הרבה יותר בטוחים ובריאים והם מאפשרים לנו לקבל את גוון הצבע לעור שלנו אותו אנו רוצים.