שיזוף בהתזה

שיטת שיזוף בהתזה הנה שיטה בטוחה אשר פותחה בארה"ב במטרה עיקרית להגנת הגוף מפני שיזוף שאינו מבוקר.

מהו שיזוף בהתזה, מה מתיזים על העור? שיזוף בהתזה היא שיטה יעילה ומוכרת ליצירת גוון שחום ומרהיב לעורנו. על הגוף מתיזים מחומר מיוחד שיוצר שינוי בשכבה החיצונית ביותר של העור, ובכך מסוגל לשנות זמנית את צבעו. האם החומר שמתיזים גורם לצריבה, עקצוצים או אי נוחות במהלך הטיפול? החומר המותז איננו מורגש, וכמובן שאיננו בעל תופעות לוואי. מהלך הטיפול לא מכאיב ולא צורב. החומר עצמו בעל ריח נעים, ומדובר בתהליך קצר ונוח שסופו בתוצאה יפהפייה. לכמה זמן מחזיק מעמד השיזוף באמצעות התזה? משך תהליך השיזוף בהתזה משתנה מאדם לאדם בשל צבע העור שלו והגוון אליו הוא רוצה להגיע. התוצאות תמיד מרהיבות, אך אינן קבועות ויש לחדשן מדי תקופה, בהתאם למטופל הספצפי. מידע מסוג זה תוכלו לקבל בעת ייעוץ במכון השיזוף, לאחר שייבדק מצבכם ההחלתי. האם יכולים להיווצר פערי צבע באמצעות התזה ידנית, בניגוד למיטות שיזוף? תשובה: לא. שיזוף מלאכותי, בין אם באמצעות מיטות שיזוף ובין אם באמצעות התזה, במידה ונעשה במכון מקצועי ואמין, לעולם לא יסתיים בגוון לא אחיד. המתיזים יודעים את עבודתם נאמנה, ועושים זאת מאות פעמים ביום. האחריות היא אצלכם- לבחור במכון שיזוף מקצועי ואיכותי.

נזקי השמש,הקור והזמן משפיעים רבות על העור של כולנו ומשאירים את סימניהם בגופנו בצורה של כתמי עור, פיגמנטציה של העור, נמשים וקמטים. שיזוף בהתזה היא דרך מצוינת להימנע מנזקי השמש ועדיין לקבל גוון שיזוף מעולה.

עם זאת, כולנו חולמים על צבע אגוזי מבריק או שוקלדי זוהר לגוון העור שלנו. הדרישה ההולכת והגוברת "להיות שזוף", הצליחה לגייס לשורותיה את הטכנולוגיה של העולם המודרני ולמצוא פתרונות מגוונים על-מנת לספק את הצורך לקבל גוון עור מושלם.

 • אנו מיייצגים בישראל את החברות הגדולות ביותר בתעשיית השיזוף בהתזה מארה"ב.
 • באתר ניתן ללמוד ולהכיר את התהליך באמצעות טכנולוגיית טורבו תוך פחות מ – 2 דקות, לקרוא על הציוד המתקדם ביותר ולדעת כיצד פועלת השיטה.

קצת רקע…

השיזוף מתרחש בהתזה אחידה על הגוף תוך מספר דקות אחדות, באמצעות אקדח שיזוף מיוחד או טורבינת אוויר אשר פולטים לחץ אוויר בצורה אחידה, ובכך יוצרים את הגוון המושלם המתאים לצבע עורך, ללא שום סכנה בריאותית!

החומר הפעיל המאפשר את השיזוף המושלם לגוון עורך,  מדובר בתמיסת שיזוף המרכיבה סוכר תלת פחמני. סוכר זה ידוע כידידותי לגוף האדם כיוון שהוא מופק מירקות וגליצרין ולכן אינו מעודד תופעות לוואי או רגישויות שונות, והכי חשוב- אינו מעודד מלנומה כמו קרני השמש המסוכנות.
 

סוכר זה ידוע כידידותי לגוף האדם כיוון שהוא מופק מירקות וגליצרין ולכן אינו מעודד תופעות לוואי או רגישויות שונות, והכי חשוב- אינו מעודד מלנומה כמו קרני השמש המסוכנות.

התמיסה מעורבבת עם תמציות צמחים איכותויות וריחניות. כך מתאפשר השילוב של ייצוב תאי העור בין השגת גוון מושלם וניחוח מרענן. כמובן שתמיסת השיזוף מאושרת על ידי תווי תקן אמריקאיים שונים ומכאן שהיא מורשה למכירה ולשימוש.

השיטה מהווה פיתרון מושלם עבור כל אלו המשתוקקים לגוון עור שזוף, אחיד ועמוק וכל זאת ללא היחשפות לשמש אשר מזיקה לגוף בדרכים כאלה ואחרות ונותנת סימניה בעור בטווח הקצר והארוך כאחד.

במכון היופי והשיזוף שלנו תוכלו למצוא מגוון של דרכים לשיזוף בהתזה טורבו תוך פחות מ-2 דקות, לנוחיותכם:

– חדרון שיזוף עם 3 חלונות

-מכונת שיזוף בהתזה -Allure

היתרונות של שיזוף בהתזה

מלבד השגת גוון עור שזוף בריא ומבריק, לשיזוף בהתזה יתרונות רבים ומגוונים:

 1. פחות סיכונים– חשוב מאד לציין כי תמיסת השיזוף האיכותית שלנו מותזת על שכבת העור החיצונית שלכם בלבד. אין כאן שום חדירה אל שכבת העור הפנימית וללא הסיכונים השונים הכרוכים בחשיפת העור לקרני השמש המעודדות מלנומה.
 2. מתאימה לכל אחד– אנו נמצא את הדרך המושלמת להעניק לעור שלכם גוון שיזוף ברונזה מבריק וזוהר, תוך שמירה על עלויות נוחות לכל כיס. בנוסף, כל אחד ואחת מוזמנים לבחור את מידת הכהות המועדפת ביותר לגוון העור שלכם. חשוב לציין כי העור ממשיך להתכהות במהלך 8 השעות הראשונות שלאחר הטיפול ונותר בגוון זה למשך כ-10 ימים נוספים.
 3. אמידות– לאחר 8 השעות הראשונות של ההתזה, הגוון הכהה נטמע בעור ואינו יורד מהגוף בשל חשיפה למים עם כלור (מי בריכה), מי בריכה או פעילות ספורטיבית אינטנסיבית- במשך כ-10 ימים נוספים. במכון היופי שלנו תוכלו לזכות בתוצאות אחידות ואסטיות הודות לתמיסת השיזוף 12%-DHA האיכותית שלנו.

5 טיפים מאיתנו

 • מומלץ לעשות פילינג איכותי על מנת להסיר מהעור את התאים המתים, לפני ההתזה. איזורים חשובים לשפשוף במיוחד הינם הברכיים, כפות הרגליים והמרפקים. הדבר מאפשר תוצאה סופית של שיזוף אחיד וחלק.
 • מומלץ להגיע ללא איפור, עם עור נקי לאחר שטיפה.
 • כדאי להביא בגדים נעימים ונושמים ללבישה לאחר הטיפול, על מנת לשמור על טיבו של השיזוף הראשוני.
 • על מנת להגיע לתוצאה האחידה והטובה ביותר מומלץ להתיז על גוף עירום, כך לא נותרים קווי שיזוף של בגדי הים ונוצר מראה שלם ומרהיב.
 • במידה ואתם צריכים להסיר שיער מהגוף, מומלץ לתכנן ולעשות זאת לפני הטיפול עצמו, שכן הסרת שיער באמצעות גילוח לאחר טיפול עשויה להסיר גם את שכבת התאים השזופה ובכך להעלים או לפגוע בתוצאות.

חשוב לדעת

על-מנת להגיע לתוצאות מושלמות של גוון שיזוף אחיד ועמוק לאורך זמן, חשוב מאד לעקוב אחר ההוראות המפורטות של הצוות המקצועי שלנו- לפני ואחרי הטיפול.

הדבר הראשון אותו צריך לוודא הוא כי אין רגישות לחומרי הצבע אשר מותזים על הגוף, לפני השימוש בהם. אומנם פעולת ההתזה הינה פעולה ידידותית פשוטה ומהירה למשתמש אך היא מבוצעת באמצעות חומרים שעלולים להתקבל בצורה שונה אצל כל אחד ואחת.לכן, מומלץ להגיע למכון היופי והשיזוף שלנו להתייעצות קצרה עם הצוות המסור שלנו לפני תחילת הטיפול.

כמו-כן, ההמלצה שלנו היא כי לפני ההתזה מאד כדאי לבצע פילינג עדין לעור- קילוף עדין באמצעות גרגרים על מנת להביא לגוון מושלם. בנוסף, אין למרוח קרמים שונים על הגוף ומומלץ להגיע בבגדים נוחים.

שאלות נפוצות

 • מהו שיזוף בהתזה, מה מתיזים על העור?

 • האם החומר שמתיזים גורם לצריבה, עקצוצים או אי נוחות במהלך הטיפול?

 • לכמה זמן מחזיק מעמד השיזוף באמצעות התזה?

 • מי מבצע את ההתזה?

 • האם יכולים להיווצר פערי צבע באמצעות התזה ידנית, בניגוד למיטות שיזוף?