מכונות שיזוף יד 2

בטופ סאן ניתן לרכוש מיטות ומקלחוני שיזוף יד 2 ואנו מתחייבים לשקיפות מלאה על המוצר הנמכר ובמסגרת המכירה אנחנו מתחייבים להדריך את הקונה על אופן התפעול ותחזוקת המיטה.
לקבלת פרטים על דגמים נוספים של מכונות שיזוף יד שניה - נא לפנות ישירות אלינו: 072-3726551


שנה אחריות!!

שוק יד שנייה לקניית מכונות שיזוף תוסס מאוד בשנים האחרונות בישראל, בעלי מכון שיזוף שהחליטו לאחר מספר שנים לשדרג את מכונת השיזוף שברשותם למקלחון שיזוף חדשני יותר או למיטת שיזוף חדישה יותר, מוציאים למכירה את המכונה שלהם כיד 2.

בטופ סאן ניתן לרכוש את אותם מכונות שיזוף מיד שנייה, לפני כל מכירה אנו בודקים ומעריכים את מצב המכונה על מנת שהקונה החדש ידע בדיוק איזו מכונה הוא קונה.

אנו מתחייבים לשקיפות מלאה לגבי מצב המכונות מיד 2, במסגרת הרכישה ניתן להזמין דרכנו שירות מקצועי של פירוק והרכבת מכונת השיזוף כולל החלפת נורות השיזוף לחדשות.

במסגרת הרכישה למכונת שיזוף יד 2, הרוכש מקבל הדרכת תפעול מלאה למיטת השיזוף או מקלחון השיזוף, הוראות שיזוף למשתזף, הדרכה על כל המוצרים הנלווים הנמכרים במכון השיזוף וכיצד בונים תוכנית שיזוף למשתזף על מנת להשיג את תוצאות השיזוף הטובות ביותר.

ניתן לרכוש בעלות של מאות שקלים שירות אחריות למשך שנה שלמה כך שלמעשה הרוכש החדש של מכונת שיזוף יד 2 יהנה מאותם תנאים להם זכאי רוכש של מכונת שיזוף חדשה.